Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o wdzięcznej nazwie Sand Wind and Water w skrócie znaną pod nazwą SWW z Warszawy. Firma SWW łaczy wieloletnie doświadczenie firmy Słowinex - specjalizującej się w kładzeniu dachów trzcinowych na terenie krajów Europy Zachodniej oraz M&J Nederland - specjalizującej się w remontach i budownictwie na terenie krajów Europy Zachodniej.

Generic placeholder image

Słowinex

Generic placeholder image

M&J Nederland

Co chcemy robić?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu za granicą chcemy budować nad polskim morzem, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, eleganckie osiedla pod nazwą GARDNA PARK, dla inwestorów z całego świata. Proponujemy wieloletnią inwestycję pod klucz, która może dać nawet 7% zwrotu w skali rocznej.

Jak chcemy budować?

Trzcinowe dachy stanowią element wyróżniający tą inwestycję. System zarządzania i ochrony całodobowej zapewni bezproblemową obsługę przez cały rok. Budynki będą produkowane w systemnie szkieletu drewnianego na bazie doświadczeń i produktów niemieckiej firmy STEICO. System STEICO to nie tylko bardzo dobre właściwości termiczne ale również, a może przede wszystkim, rozwiązania zapewniające bardzo dobre odprowadzanie wilogci z budynku i ścian. Ma to korzystny wpływ na nasze zdrowie i komfort mieszkania.

Technologia Steico